Projekty wnętrz komercyjnych

WNĘTRZA BIUROWE, GASTRONOMICZNE, HANDLOWE, GABINETY.

W oparciu o doświadczenie oraz znajomość światowych trendów oferujemy przemyślane projekty przestrzeni komercyjnych, będące tłem i wsparciem dla codziennej pracy, spotkań z klientami, prezentacji produktu bądź oferty. Wnętrza te powinny zawierać wszystko to, co jest potrzebne do pracy oraz elementy motywujące i inspirujące pracowników i klientów.

Dokładnie słuchamy potrzeb i oczekiwań Inwestora. Szczególnie precyzyjnie myślimy i przepracowujemy funkcję całej powierzchni oraz pojedynczych pomieszczeń. Dbamy o to, aby efekt końcowy był wyrazisty, ale jednocześnie neutralny, spójny z misją firmy oraz profilem jej działalności, a przede wszystkim przyjazny człowiekowi. Wnętrze komercyjne musi uwzględniać organizację firmy, łączyć funkcję z wygodą, elegancję z ergonomią. Dobrze zaprojektowana przestrzeń ma nie tylko podkreślać prestiż marki, ale musi być miejscem przyjaznym do pracy i ma podnosić jej efektywność.

Dodatkowo proponujemy także naszym Klientom BRANDING tj. działania reklamowe związane z opracowaniem identyfikacji wizualnej firmy, instytucji lub miejsca. Proponujemy projekt logo, szyld, akcydensy firmowe i inne materiały reklamowe w taki sposób, aby razem z wnętrzem stanowiły spójną całość.

Serdecznie zapraszamy do współpracy