Dekoracje ścian i podłóg

Freski, a sztuka dekoracji.

Freski są uważane za jedną z najtrudniejszych technik w sztuce malarskiej. Wymagają od artysty szerokiej wiedzy technologicznej, doświadczenia, perfekcjonizmu i niesłuchanej precyzji. Powstają przez nanoszenie specjalnych farb partiami, na mokry tynk wapienny. W tradycyjnym fresku farby zawierają barwniki odporne na alkaliczne działanie wapna. Wprowadzanie jakichkolwiek poprawek malarskich, jest niemożliwe.

Współczesne freski różnią się od tych renesansowych, czy barokowych użyciem nowych technologii, wciąż jednak budzą zachwyt tych, którzy z nimi obcują, Freski są unikatową i oryginalną ozdobą wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych. Optycznie powiększają przestrzeń, nadając im wyjątkowy charakter. Mogą pojawić się zarówno na ścianie, jak i na suficie. Nowością, którą ostatnio zastosowałyśmy jest malowanie fresków na podłodze wykonanej z żywicy.  Niezwykłe efekty dekoracyjne.

Współpracujemy z jedną najlepszych dekoratorek i malarek, cechującą się olbrzymim talentem, doświadczeniem i wrażliwością artystyczną. Daje to gwarancję perfekcyjnego wykonania i spektakularnego efektu końcowego.

Zapraszamy!